Farnosť sv. Alojza Gonzágu v Podhoranoch


Farnosť Podhorany 2020

Dávame do pozornosti špeciálne vydanie nášho kultúrno-akademického festivalu Bratislavské Hanusove dni ONLINE, ktoré sa uskutoční už tento víkend 24. - 26. apríla 2020. Práve v čase krízy chceme priniesť do verejného priestoru rozumný kresťanský hlas.

Ide o víkend plný diskusií a prednášok na témy týkajúce sa Cirkvi, politiky, ekonomiky, výchovy či teológie a psychológie. Hlavnými hosťami budú pražský kardinál Dominik Duka, svetoznámy teológ Scott Hahn či singapurský podnikateľ Lawrence Chong, ktorý sa venuje ekonomike spoločenstva inšpirovanej Chiarou Lubichovou.

Okrem nich sa diváci môžu tešiť na na ďalších kvalitných rečníkov zo Slovenska i zahraničia ako napríklad Rod Dreher, Mark Regnerus, Gabriele Kuby, Max Kašparu alebo biskup František Rábek, Peter Soroka, Marcel Gajdoš, Sima Martausová, Peter Janku… Festivalové podujatia bude možné sledovať cez web stránku: www.bhd.sk